TED Üniversitesi Tanıtım Günleri ve Tercih Danışmanlığı
11 Temmuz tarihinden itibaren başlıyor!

Kampüs Tanıtım Günleri 

Devamı için; aday.tedu.edu.tr/tr/aday/tanitim-gunleri
Facebook; www.facebook.com/TEDUniversity
Twitter;https://twitter.com/TED_Uni

Tanıtım Günlerimizde aday öğrencileri ve ailelerini hafta sonları dahil olmak üzere hergün 09:00 – 18:00 saatleri arasında TEDÜ Kampüsümüze bekliyoruz.

“TEDÜ Tanıtım Günleri – 2017” etkinliği çerçevesinde kampüsümüze gelerek öğretim üyelerimizden meslekler ve bölümler hakkında bilgi alabilir, TED Üniversitesi öğrencileri rehberliğinde kampüs turlarımıza katılabilirsiniz.

Tercih Danışmanlığı
Tercih Danışmanlığı hizmeti, Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu tarafından verilmektedir; aday öğrencilere tercih aşamasında önceki yıllara ait verilere göre tercihlerinde ışık tutmak, sıralamalarına göre kendilerine bölüm ve meslek önerilerinde bulunmak ve doğru tercih yapabilmeleri için bire bir görüşme imkânı sunulmaktadır.

Tercih Danışmanlığı hizmeti ilgili gün, sabah 07.00’den itibaren “sıra numarası” verilerek yapılmakta olup, her sabah 08.00’de Süleyman Beledioğlu tarafından verilen “Tercih Ve Meslek Seçiminde Kritik İlkeler” konulu seminerimize, isteyen tüm aileler ve adaylar katılabilirler. (15 Temmuz ve 22 Temmuz tarihlerinde (2 gün boyunca) Süleyman Beledioğlu TED Üniversitesi dışında olacağı için ilgili seminer ve tercih danışmalığı yapılmayacak olup, İsmail Yolcu Tercih Analizleri yapmaya devam edecektir.)

Recommended Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir